Yükleniyor
Kapat

Üye Girişi

Beni hatırla

Namaz Takip Nedir?

Namaz Takip, kılmadığınız namazlarınızı takip edebileceğiniz ve kaza namazı programı yapabileceğiniz bir internet servisidir.

Üye değilseniz hemen üye olun!

Üye Olun Şifremi Unuttum

Kaza namazı hesaplama ve takip aracı. Namaz vakitleri, Kaza naması nasıl hesaplanır?

Site Hakkında

Merhabalar!

Bu web sitesinin amacı özetle, kaza namazlarınızı hesaplamak ve takip etmektir. Yaşınız, bluğ çağı yaşınız, kıldığınız namaz miktarını belirtip kaza miktarınızı öğrenebilirsiniz. Vacip ya da sünnetleri kaza etmek isteğe bağlıdır. İsteğinize göre program yapabilirsiniz. Kaza namazlarınızı ister her gün ister bazı günler, bazı vakitlerde kılacak şekilde programlayabilirsiniz. Örneğin hafta içi her gün tüm vakitlerde gibi.

Kıldığınız namazlar için siteye gelmenize gerek yoktur. Her gece 00:00'da eğer aksini belirtmemişseniz vakit namazlarınız ve kaza namazlarınız kılındı olarak sisteme işlenir. Sadece kılmadığınız namazlar için siteye gelir ve işaretlersiniz. Kılınmadı olarak işaretlediğiniz namaz direkt olarak kaza hesabınıza eklenir. Böylece unutma derdine son verirsiniz. Kaçırdığınız namazlarınızın istatistiklerini de size sunacağız.

Bunun dışında sitede sohbet ve mesaj panosu da bulunmakta. Buralardan diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz. Eğer herhangi bir konuda görüş, öneri veya şikayetiniz varsa lütfen yazmaktan çekinmeyin. Bunun için adresine e-posta gönderebilir veya İletişim sayfamızdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bu web sitesi bireysel bir girişimdir. Herhangi bir kurum ya da kuruluşla bağlantısı yoktur. Güzel vakit geçirmeniz ve yararlanmanız dileği ile..